BÖCKER, 4 st, 1700-tal.

BÖCKER, 4 st, 1700-tal.
4214439. BÖCKER, 4 st, 1700-tal.

Bl.a. Le Paysan parvenu ou les mémoires 1764
Björnståhl Resa 1783

Höjd ca 17-18,5 cm.

Slitage, skador, fläckar, ej genomgångna, text på insidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björnståhl Resa 1783

Höjd ca 17-18,5 cm.

Antal besök: 242