BYRÅ samt SPEGEL, ädelträ, 1960-tal.

421408. BYRÅ samt SPEGEL, ädelträ, 1960-tal.

Längd 60 cm
Bredd 30 cm
Höjd 51 cm
Spegeln märkt GT.

Bruksslitage.
Fläckar. Repor.Ett ben med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 60 cm
Bredd 30 cm
Höjd 51 cm
Spegeln märkt GT.

Bruksslitage.

Antal besök: 460