TRANSPORTCYKEL, Pilot.

TRANSPORTCYKEL, Pilot.
4213958. TRANSPORTCYKEL, Pilot.

Skyltmärkt. Längd ca. 80 cm.

Slitage, rost på lykta, punktering. Bucklor.
Ej funktionstestad, ej fullständigt genomgånget, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skyltmärkt. Längd ca. 80 cm.

Antal besök: 602