NILS. E. JOHANSSON. Litografi, signerad och numrerad 60/150.

421370. NILS. E. JOHANSSON. Litografi, signerad och numrerad 60/150.

52 x 36 cm. Yttermått 63 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 276