SILVERFÖREMÅL, 6 delar.

SILVERFÖREMÅL, 6 delar.
4213690. SILVERFÖREMÅL, 6 delar.

Totalvikt totalvikt 366 gram.

Bruksslitage, delvis gravyr, bucklor. Blomskål med trasigt blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt totalvikt 366 gram.

Antal besök: 154