MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM. Matta "Ljusa plador", rölakan.

421365. MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM. Matta "Ljusa plador", rölakan.

Signerad ABMMF. 212 x 125 cm.
Komponerad 1931. Tillverkad efter 1941.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad ABMMF. 212 x 125 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 2 794