THOMAS SANDELL. Bänk, IKEA, "PS"-serien, formgiven 1995.

4213367. THOMAS SANDELL. Bänk, IKEA, "PS"-serien, formgiven 1995.

Fällbart lock fanerat i björk, på hjul. Med förvaring inuti.
Längd 90 cm, djup 32. Höjd 43 cm.

Bruksslitage, märken och nagg. Trögt gångjärn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 053