HUGO MÅRTENSSON. akvarell, Gräsand, signerad och daterad 1911.

421303. HUGO MÅRTENSSON. akvarell, Gräsand, signerad och daterad 1911.

Bildstorlek ca 23 x 18 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek ca 23 x 18 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 711