URTAVLA med urverk, Stjärnsundsmodell,daterad 1725.

421286. URTAVLA med urverk, Stjärnsundsmodell,daterad 1725.

Lod och pendel medföljer.
Höjd 43cm.
Bredd 30.

Ålders samt bruksslitage. Funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lod och pendel medföljer.
Höjd 43cm.
Bredd 30.

Antal besök: 1 975