Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKLAMPA, metall, med dekor av blommor, 1900-tal.
42126. TAKLAMPA, metall, med dekor av blommor, 1900-tal.
Töjd 43 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Töjd 43 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 569