MINIATYRTRAPPA, trä, monogramsignerad AM, 1900-tal.

4212596. MINIATYRTRAPPA, trä, monogramsignerad AM, 1900-tal.

Höjd 34, diameter över fot 20 cm.

Bruksslitage,
Skav och repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage,
Skav och repor förekommer.

Antal besök: 2 251