OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på kartong, Skogsväg vid sjö, 1800-talets fjärde kvartal.
421253. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på kartong, Skogsväg vid sjö, 1800-talets fjärde kvartal.
49 x 67 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
49 x 67 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
529