MARCEL WANDERS. Bord "Two Tops", för Moooi, 2000-tal.

4212368. MARCEL WANDERS. Bord "Two Tops", för Moooi, 2000-tal.

Bord med förvaring/arbetsytor under fällbara skivor. Svartlackerad ek.
Längd ca 180, bredd 90, höjd 78 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 368