MINIATYRER, 19 st, mestadels keramik, Kina 1900-tal.

421218. MINIATYRER, 19 st, mestadels keramik, Kina 1900-tal.

Höjd ca 2,5 - 23 cm.

Slitage, skador, dekordetaljer saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 2,5 - 23 cm.

Antal besök: 463