MYNT, svenska och utländska silver- och kopparmynt med mera, 1800/1900-tal.

421215. MYNT, svenska och utländska silver- och kopparmynt med mera, 1800/1900-tal.

Delvis insatta i album.

Slitage, ej fullt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delvis insatta i album.

Antal besök: 962