Ring, Jacob Hyll, försilvrad metall.
Sorgebrosch, silver med svart dekor, ca 7 x 7 cm.
Hänge, svart dekor, höjd ca 4 cm.
2 st broscher med svart dekor, mässing.
Ring, silver, stämplad GC 1873, storlek ca 17,5.
Hänge med halsring, silver, hänge stämplad BON Fagersta 1972, hänge höjd ca 4,5 cm.
4 st armband, silver.
Enstaka skador. Bruksslitage.
4 st armband, silver.
Enstaka skador. Bruksslitage.