Gomér & Andersson Norrköping
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, sydeuropeiskt landskap, signerad "Wallentin".
421179. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, sydeuropeiskt landskap, signerad "Wallentin".
Ca 61 x 51 cm.
Mindre krackelyr.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 61 x 51 cm.
Mindre krackelyr.
Gomér & Andersson Norrköping
3 129