OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, sydeuropeiskt landskap, signerad "Wallentin".

421179. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, sydeuropeiskt landskap, signerad "Wallentin".

Ca 61 x 51 cm.

Mindre krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 61 x 51 cm.

Mindre krackelyr.

Antal besök: 3 129