KALLE EKLUND. landskap, olja på pannå, signerad.

421162. KALLE EKLUND. landskap, olja på pannå, signerad.

Ca 37 x 47 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 37 x 47 cm.

Antal besök: 725