BORDSFLÄKT, The Zephyr, Paris, tidigt 1900-tal.

42114. BORDSFLÄKT, The Zephyr, Paris, tidigt 1900-tal.

Uppdragningsbar, höjd ca 32 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 494