BORD, fanérat trä, Slutarp, 1900-talets andra hälft.

421145. BORD, fanérat trä, Slutarp, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkt undertill.
Längd 65 cm.
Bredd 40 cm.
Höjd 43,5 cm.

Bruksslitage, extensivt lackat, rester av rinnande lack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt undertill.
Längd 65 cm.
Bredd 40 cm.
Höjd 43,5 cm.

Antal besök: 1 701