SÄNGBORD. 1 par, 1960-tal, String, teak och svartmålad tråd.

4211435. SÄNGBORD. 1 par, 1960-tal, String, teak och svartmålad tråd.

Höjd ca 49x52x31 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, fanérbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 49x52x31 cm.

Antal besök: 497