DIVERSE TE- OCH KAFFEGODS, 22 delar, porslin, Rosenthal, mestadels Tapio Wirkkala.

42110. DIVERSE TE- OCH KAFFEGODS, 22 delar, porslin, Rosenthal, mestadels Tapio Wirkkala.

"Century", 8 kaffekoppar med fat, gräddkanna, sockerskål.
"Variation", 6 kaffekoppar, 5 fat.
3 kaffekoppar på fot, 5 fat, dekor i blått och grått.
2 kaffekoppar med fat samt 2 assietter, dekor guldrand.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 1 213