SVEN WEJSFELT. Skulptur, porslin, Gustavsberg.

421071. SVEN WEJSFELT. Skulptur, porslin, Gustavsberg.

"Gädda", längd 57 cm, signerad SW. Träsockel.

sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 2 668