STOLAR, 4 st, "Hövding" Börge Lindau Blå station, 1900-talets senare del.

421054. STOLAR, 4 st, "Hövding" Börge Lindau Blå station, 1900-talets senare del.

Björk. Höjd med ryggstöd 91 cm.

Bruksslitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt repor.

Antal besök: 3 432