OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kustparti med båtar, olja på duk.

4210370. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kustparti med båtar, olja på duk.

Otydligt signerad, a tergo daterad 1936, ca 34x22 cm (39x27).

Tema

Marin konst och modeller

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Marin konst och modeller

Antal besök: 425