FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft.

420995. FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft.

Rygghöjd 80 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Textil med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 80 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Textil med skador.

Antal besök: 818