MÅRTEN ANDERSSON. "Skåpet", färglitografi, signerad samt numrerad HC LII/LXXX.

420994. MÅRTEN ANDERSSON. "Skåpet", färglitografi, signerad samt numrerad HC LII/LXXX.

Totalmått inkl ram 88 x 64 cm.

Gulnad,bruks/åldersslitage.
Bakstycke bör bytas ut, samt glas.

Mårten Andersson (1934–2017)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad,bruks/åldersslitage.

Mårten Andersson (1934–2017)

Antal besök: 2 501