AXEL TALLBERG. "Min granne", etsning.

4209945. AXEL TALLBERG. "Min granne", etsning.

Signerad a Tallberg, ca 23x19 cm (38x32).

Axel Tallberg (1860–1928)

Gör en kostnadsfri värdering!

Axel Tallberg (1860–1928)

Antal besök: 188