MOCCASERVIS, 49 delar, porslin, Vinranka, Hackefors, 1900-tal.

420976. MOCCASERVIS, 49 delar, porslin, Vinranka, Hackefors, 1900-tal.

15 moccakoppar
16 moccafat
12 assietter
3 större assietter
sockerskål
gräddkanna
kaffekanna.

Bruksslitage.
Nagg finnes.
Sprickor finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

15 moccakoppar
16 moccafat
12 assietter
3 större assietter
sockerskål
gräddkanna
kaffekanna.

Bruksslitage.
Nagg finnes.
Sprickor finnes.

Antal besök: 972