SALONGSMÖBEL, 4 delar, Chippendalestil, 1930/40-tal.

420950. SALONGSMÖBEL, 4 delar, Chippendalestil, 1930/40-tal.

Soffa
Längd 200 cm
Bredd 85 cm
Rygghöjd 85 cm

2 stolar
Rygghöjd 91 cm

Bord
Diameter 100 cm
Höjd 72 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Fläckar. Repor.
Textil med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa
Längd 200 cm
Bredd 85 cm
Rygghöjd 85 cm

2 stolar
Rygghöjd 91 cm

Bord
Diameter 100 cm
Höjd 72 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Fläckar. Repor.
Textil med skador.

Antal besök: 1 167