ORIENTMATTA, Baluch, omkring 1900-1925.

4209333. ORIENTMATTA, Baluch, omkring 1900-1925.

ca 194 x 102 cm

PROVENIENS
JP Willborg, Stockholm.

Bruksslitage, korroderade partier.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 194 x 102 cm

PROVENIENS
JP Willborg, Stockholm.

Antal besök: 374