MERZHÄUSER, WERNER. Etsning på handgjort papper - 90-talet.

420914. MERZHÄUSER, WERNER. Etsning på handgjort papper - 90-talet.

(* 1943 Kirchen / Sieg) - Signerad och inskriven "enda tryckning", förmodligen tidigt 1990-tal, grafiska Mått , original etsning på papper, i ledningen ca.39,5 x 50 cm / arkstorlek: ca.59 x 80 cm, oinramad.

Åldersspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersspår.

Antal besök: 1 992