SOFFBORDSUNDERREDE, i form av kvinna, metall, 19/2000-tal.

42090. SOFFBORDSUNDERREDE, i form av kvinna, metall, 19/2000-tal.

Höjd 62 cm.

Slitage och repor, senare en tillhörande skiva medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 62 cm.

Antal besök: 897