VYKORT, Norrhult, 1900-tal.

VYKORT, Norrhult, 1900-tal.
4208999. VYKORT, Norrhult, 1900-tal.

Pärm med 77 st vykort och fotovykort från Norrhult i Kronobergs län.
Vykorten insatta med fotohörn och går lätt att avlägsna.
Ursprungligen från Carl Melkerssons samling.
Mått album 26x26x7 cm.

Bruksslitage.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 1

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått album 26x26x7 cm.

Bruksslitage.

Tema

Antal besök: 342