IKON. 18/1900-tal.

IKON. 18/1900-tal.
4208994. IKON. 18/1900-tal.

Motiv i relief.
Mått 9,5 x 6 cm.

Bruksslitage, Nagg.

Tema

Ikoner

Gör en kostnadsfri värdering!
4208994. IKON. 18/1900-tal.

Motiv i relief.
Mått 9,5 x 6 cm.

Bruksslitage, Nagg.

Tema

Ikoner

Antal besök: 187