FOTGENLAMPOR, 2 st, omkring 1900.

420875. FOTGENLAMPOR, 2 st, omkring 1900.

Bordsfotgenlampa med fot i form av kvinna. Total höjd inkl brännarrör.

Slitage, ställvist hårt, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 047