SMYCKESIKON. Silver, 18/1900-tal.

4208729. SMYCKESIKON. Silver, 18/1900-tal.

Mått: 2,8 x 2,3 cm.
Vikt: 3,78 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 2,8 x 2,3 cm.
Vikt: 3,78 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 145