LOKALPOST, samling, 1900-tal.

LOKALPOST, samling, 1900-tal.
4208471. LOKALPOST, samling, 1900-tal.

Ett album, lösa insticksblad, frankerade kuvert mm med lokalpost och country mail.

Varierat bruksslitage, ej fullständigt genomgånget.

Tema

Supersamlaren Per-Johan Weidolf: Del 4

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 284