CARIN NILSSON. Musen, skulptur, gips, signerad och daterad 1933.

420830. CARIN NILSSON. Musen, skulptur, gips, signerad och daterad 1933.

Höjd ca 28 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 330