EVY LÅÅS. Färglitografi. Blommor och fågel, signerad-90.

42080. EVY LÅÅS. Färglitografi. Blommor och fågel, signerad-90.

40 x 48 cm.

Oramad.

Evy Låås (1923–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 48 cm.

Oramad.

Evy Låås (1923–1999)

Antal besök: 1 127