BRICKBORD, metall, 1900-tal.

BRICKBORD, metall, 1900-tal.
4207963. BRICKBORD, metall, 1900-tal.

Mått 73x55 cm, höjd 49 cm.

Bruksslitage, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 73x55 cm, höjd 49 cm.

Antal besök: 346