SKÅL, flintgods, Josef Ekberg, Gustavsberg, 1930-tal.

420788. SKÅL, flintgods, Josef Ekberg, Gustavsberg, 1930-tal.

Höjd 12,5 cm
Bredd, inklusive hänklar, 29 cm.

Åldersslitage.
Sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12,5 cm

Åldersslitage.
Sprickor.

Antal besök: 810