OLLE KÅKS. Färgserigrafi. Mapp 13st blad, Guillaume Apollinaire Dikter till Lou.

42072. OLLE KÅKS. Färgserigrafi. Mapp 13st blad, Guillaume Apollinaire Dikter till Lou.

Signerade och numrerade, 43 x 29 cm.

ej komplett.

Olle Kåks (1941–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

ej komplett.

Olle Kåks (1941–2003)

Antal besök: 1 555