VÄGGPENDYL, rokokostil, Gustaf Ideström, Stockholm, 1900-tal.

420677. VÄGGPENDYL, rokokostil, Gustaf Ideström, Stockholm, 1900-tal.

Pendel finns. Höjd ca 68 cm.

Slitage, skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pendel finns. Höjd ca 68 cm.

Slitage, skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 349