TAKLAMPA, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

420664. TAKLAMPA, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

Höjd 25 cm
Diameter 26 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm
Diameter 26 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Antal besök: 1 042