1 st V-formad skål, märkt Storuman inuti samt monogramsignerad H.G, Storuman, daterad 66 undertill. Mått ca 17 x 20, höjd ca 6 cm.
1 st skål mått ca 15 x 12, höjd ca 7 cm.
1 st skål på fot, signerad Waldermar Strömstedt, avd. 43, daterad -69, mått ca 11 x 11, höjd ca 10 cm.
Bruksslitage.
Bruksslitage.