Auktionshuset Kolonn
Möbler
Övrigt
HERRBETJÄNT, Västtyskland, 1900-talets andra hälft.
420558. HERRBETJÄNT, Västtyskland, 1900-talets andra hälft.
Höjd ca 98 cm.
Slitage och märken.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 98 cm.
Slitage och märken.
Auktionshuset Kolonn
463