KARTA, över ostindiska kompaniet, 1900-tal.

420526. KARTA, över ostindiska kompaniet, 1900-tal.

Uppklistrad på pannå.
76 x 136 cm.

Skador/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppklistrad på pannå.
76 x 136 cm.

Skador/slitage.

Antal besök: 2 636