OSTKUPA med fat, glas, 1900-tal.

420396. OSTKUPA med fat, glas, 1900-tal.

Höjd 16 cm, inklusive fat.

Ålders samt bruksslitage.
Repor.
Obetydlig smärre spricka i botten på fatet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm, inklusive fat.

Ålders samt bruksslitage.
Repor.

Antal besök: 859