HYLLA, 1900-talets andra hälft.

4203922. HYLLA, 1900-talets andra hälft.

Pyramidform. Skivor i teakfanér. Längd 90, bredd 45, höjd 104 cm.

Mindre skador, fanérskador, märken samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 568